Riešenia pre firmy

Firmám a podnikateľom ponúkame pomoc nielen pri zabezpečení prístupu do prevádzok, skladov i priemyselných areálov, ale budeme vám nápomocní aj pri organizácii parkovacích priestorov. V našej ponuke nájdete riešenia určené pre interiérové i exteriérové firemné parkoviská či obchodné domy. Do vášho priemyselného areálu zase dokážeme zabezpečiť vybrané produkty z oblasti logistiky.

Zabezpečenie vstupu do priemyselných budov a prevádzok:

V našej ponuke sa nachádza viacero riešení zabezpečenia vstupu do rôznych objektov, akými sú sklady, priemyselné budovy či firemné prevádzky:

Obsluha skladov a manipulácia s tovarom:

V oblasti priemyselnej logistiky a manipulácie s tovarom vám vieme pomôcť prostredníctvom našej ponuky priemyselných brán, rolovacích brán a nakladacej techniky.

Vstup do firemných areálov a obsluha parkovania:

Naše riešenia z oblasti parkovacích systémov sú vhodné pre zabezpečenie vstupu na súkromné i firemné parkoviská, ale aj pre zabezpečenie parkovania vo verejných parkovacích domoch alebo nákupných centrách:

Vstup do firemných areálov je možné riešiť aj pomocov krídlových a posuvných vstupných brán.

Prístup do predajní a administratívnych budov:

Pomocou automatických dverí môžete zabezpečiť vstup do administratívnych budov, firemné prevádzky, hotely, väčšie i menšie predajne a nákupné centrá.

Na uzatváranie predajní v nákupných centrách a zabránenie vstupu nežiadúcim elementom sú určené rolovacie mreže.


Naše produkty

Máte otázku? ×