Riešenia pre domácnosti

Naša ponuka riešení pre domácnosti je zostavená tak, aby uspokojila rôznorodé potreby. Pomôžeme vám zabezpečiť vstup na váš pozemok i do garáže, poradíme priamo pri výbere typu brány či pohonu, uspokojíme aj náročnejšie dizajnérske požiadavky. Okrem toho vám ponúkame pomoc pri umiestnení a nastavení doplnkov, ktoré môžu zvýšiť bezpečnosť vášho obydlia.

Vjazd na súkromné pozemky:

Náš sortiment vstupných brán pre domácnosti tvorí široká ponuka posuvných a krídlových brán vyrobených na mieru v našej zámočníckej dielni. Okrem krídlových a posuvných brán s rôznymi typmi pohonov vieme vyrobiť aj personálne bránky a oplotenie v rovnakom dizajne, zábradlia či schodiská.

Majiteľom rodinných domov ponúkame tiež umelecké, kováčske, zámočnícke výrobky a montované nerezové zábradlia do interiérov i exteriérov. Rovnako vieme zautomatizovať aj vaše súčasné, mechanicky ovládané vstupné brány.

Garážové brány pre domácnosti:

Naši zákazníci majú v kategórii garážových brán k dispozícii široký výber dizajnových prevedení a doplnkov. Vybrať si môžete z rôznych stupňov izolačných vlastností brán či typu povrchovej úpravy: v našej ponuke nájdete brány s hladkým farbeným povrchom aj s povrchom s imitáciou dreva.

Každá garážová brána je vyrábaná na mieru a možno ju inštalovať aj do atypického otvoru. Naše služby môžete využiť aj v prípade, že už garážovú bránu máte a potrebujete ju len zautomatizovať.

Bezpečnostné doplnky:

V našej ponuke nájdete viacero typov bezpečnostných doplnkov, ktoré vám pomôžu zvýšiť bezpečnosť obydlia, pozemku i brány, či už garážovej alebo vstupnej.

Ľahko dostupné okná na vašom dome zase môžeme zabezpečiť pomocou rolovacích mreží menších rozmerov.


Naše produkty

Máte otázku? ×