Materiál a komponenty vyrovnávacieho mostíka

Vyrovnávací mostík je hydraulické zariadenie s trojfázovým motorom. Skladá sa z tuhého samonosného oceľového rámu, nakladacej plošiny, styčného krídla, hydraulickej mechaniky a riadiacej jednotky.

Povrch zváranej oceľovej konštrukcie nakladacej plošiny tvorí oceľový plech s protišmykovou úpravou a pozdĺžnymi konštrukčnými výstuhami. Hydraulicky ovládané styčné krídlo, taktiež z oceľového plechu s protišmykovou úpravou, má zosilnenú spodnú plochu a môže byť horizontálne otáčané až o 90°. Po bokoch strán má dva oddelené listy, ktorú umožňujú náklad vozidiel s užšou ložnou plochou. Ak sú listy sklopené, šírka nakladacej rampy sa zmenší na 1750 mm.

Zdvíhacie hydraulické zariadenie ovládajúce styčné krídlo je opatrené poistnou klapkou na zamedzenie rizika rozdrvenia ložnej plochy. Riadiaca jednotka nakladacej plošiny je ovládaná spínacím tlačidlom, ktoré funguje spôsobom „chod pri zatlačení“. Zabezpečuje nielen zdvíhanie a spúšťanie plošiny, ale aj ovládanie otočného styčného krídla. Využíva 8-metrový prepojovací žilový kábel s ohňovzdornou izoláciou.


Naše produkty

Máte otázku? ×