Materiál a komponenty vstupných brán

Vstupné brány, či už krídlové alebo posuvné, môžeme vyrobiť v štyroch materiálových prevedeniach.

Štandardom sú brány jäckelové a pozinkované, no vďaka externým dodávateľom vám vieme zabezpečiť aj nerezové prevedenie, podľa vášho výberu aj nerezové s drevenou výplňou.

Dizajn vstupných brán

Z hľadiska dizajnu vám BOST SK vie zabezpečiť výrobu ozdobných mreží, výplne či hrotov, dokonca aj podľa vášho vlastného návrhu.

Tiež si môžete zvoliť farebné prevedenie vstupnej brány i oplotenia, k dispozícii máte všetky odtiene z palety RAL.

Pohony vstupných brán

Viacero možností máte aj pri výbere pohonu brány: šnekový, pákový, podzemné pohony... Každý z pohonov môže byť použitý pri oboch typoch brán, mierny rozdiel je len v dimenzovaní a umiestnení motora. Posuvné brány majú motor vyššie ako podstavu a na hornom ráme umiestnený hrebeň, ktorý prenáša pohyb od kolieska motora.

Najefektívnejší, priestorovo najprijateľnejší, no zároveň aj ekonomicky a na stavebnú prípravu najnáročnejší je „neviditeľný“ podzemný pohon. Je umiestnený pod úrovňou terénu a samotná brána je položená na ramienku, ktoré otáča/posúva bránu. Tento pohon je ideálny tam, kde je úzky alebo inak obmedzený vstup – keďže je pod zemou, nie je ho vidieť a zbytočne nezaberá priestor, ktorý môže byť využitý iným spôsobom.

Opýtajte sa našich obchodných manažérov a prezrite si náš katalóg pohonov:

  Pohon posuvných brán       Pohon krídlových brán


Naše produkty

Máte otázku? ×