Izolácia sekčných priemyselných brán

Miera zateplenia a tesnenia garážovej či priemyselnej brány je jeden z najdôležitejších prvkov, ktorý by ste mali zohľadňovať pri jej výbere. Brány BOST SK spĺňajú európske štandardy i ekologické požiadavky (napr. izolačné jadro je z polyuretánovej peny bez obsahu freónov). Sekcie majú prerušený tepelný most, čo eliminuje kondenzáciu i koróziu, a vďaka bočnému a hornému flexibilnému tesneniu sú brány dokonale uzavreté. Dodávajú sa v oceľovom alebo hliníkovom prevedení s polyuretánovou izoláciou.

Oceľové prevedenie s polyuretánovou penou

Oceľové prevedenie dvojstenných sekcií s hrúbkou 40 mm s polyuretánovou izoláciou zaručuje maximálnu stabilitu brány a veľmi dobré tepelno-izolačné vlastnosti. Polyuretán bez obsahu škodlivých freónov je ukrytý v obojstrannom oceľovom plášti sekcie, čiže nestráca svoju hustotu. Tento spôsob izolácie udržiava v garáži potrebnú teplotu, zabraňuje úniku tepla do okolia a nezvyšuje spotrebu energie v uzatvorenom priestore. Okrem toho sú polyuretánom izolované brány pevnejšie, a teda aj bezpečnejšie. Alternatívne je možné oceľovú sekciu preskliť.

Hliníkové prevedenie s akrylátovým sklom

Hliníkové prevedenie sekcií s hrúbkou 40 mm s dvojitým akrylátovým sklom hrúbky 16 mm umožňuje veľkorysé presklenie a zároveň zabezpečuje dobrú odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Sekcie s dvojitým presklením a polyuretánovou izoláciou sú vyrábané v Európe (vrátane kovania) a spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky na precíznosť vyhotovenia. Hliníkový rámový profil sekcií zaručuje pevnosť a stabilitu brány pred zlými poveternostnými vplyvmi. Presklené plochy navyše dodávajú bráne elegantný vzhľad, vhodný pre reprezentačné budovy. Hliníkové sekcie je možné vyrobiť aj v prevedení s vetracou mriežkou.


Naše produkty

Máte otázku? ×