Dizajn sekcií priemyselných brán

Každá priemyselná brána sa skladá z vzájomne kombinovateľných panelov s výškou 500 a 610 mm. Vďaka tomu, že ich je možné kombinovať, môžu byť brány navrhnuté a vytvorené podľa potrieb a požiadaviek zákazníka, špeciálnych miestnych či poveternostných podmienok a okolitého prostredia. Všetky priemyselné brány sa vyrábajú až do šírky 6000 mm.

Typy sekcií

Vybrať si môžete z dvoch typov sekcií.

Prvým je oceľová sekcia, čiže dvojstenná bránová sekcia s hrúbkou 40 mm, ktorá spolu s polyuretánovou izoláciou zaručuje maximálnu stabilitu brány a dobré tepelno-izolačné vlastnosti. Pri tomto type sekcie sa používa pásový dizajn, ktorý najlepšie umožňuje montáž do atypických otvorov. Alternatívne je možné sekciu preskliť, a to obdĺžnikovým presklením (rozmer 680 x 373 mm) s plastovým zasklievacím rámom v čiernej farbe, alebo okrúhlym presklením (priemer 330 mm) s plastovým zasklievacím rámom v čiernej farbe.

Druhým typom sekcie je sekcia z hliníkových profilov s hrúbkou 40 mm, ktorá vďaka dvojitému akrylátovému sklu s hrúbkou 16 mm umožňuje veľkorysé presklenie a zabezpečuje odolnosť voči poveternostným vplyvom. Presklená hliníková brána dodáva stavbe elegantný vzhľad, preto sa tento typ sekcie hodí najmä do reprezentačných budov.

Samozrejme, na mieru je možné vyrobiť aj kombinovanú bránu z plných oceľových sekcií s polyuretánovou izoláciou a hliníkových celopresklených sekcií.


Naše produkty

Máte otázku? ×